Kęstutis KaupasSocialiniai tinklai

2018 metais pradėjau šokti Kizombos šokį ir ši patirtis man atvėrė melo klodus, kuriuose buvau save suvystęs ištisus dešimtmečius.
Šokio metu patikėjau, jog galiu vesti Moteris šokyje, ko anksčiau negalėjau net įsivaizduoti.
Ir nors atrodo, jog šokis ir rašymas neturi nieko bendro, tačiau abi sritys yra saviraiška ir atradus laisvę vienoje temo, laisvė pasireiškia ir kitose.
Nuo tada pradėjau rašyti FB puslapyje – Debesų Pievos Piemuo ir šia praktika užsiimu iki šiol. Pagrindinis rašymo tikslas yra dalijimasis patirtimi, kaip ieškojau išeičių iš kėblių situacijų ir kas man padeda išvengti papulti į jas ir vėl. Dažnai žmonės komentuoja, jog užrašiau jų mintis, nors nesame tiesiogiai pažįstami. Tikiu, jog egzistuoja bendri sąmonės debesys, kuriuose esantys, jaučia panašias patirtis ir tie, kurie geba sudėlioti žodžius, rašo šio tipo tekstus. Man rašymas yra savistabos, proto išraiškos terapija, kuri mane išlaisvina, tad visai gali būti, jog rasi ir Tau tinkamų minčių.

Kviečiu aplankyti mano FB profilį ir tikiu, rasite jame kažką įdomaus.

FB puslapyje, viešai dalinuosi įvairiomis mintimis su plačia publika, tačiau turiu ir Contribee profilį, kuriame dalinuosi įžvalgomis ir pamąstymais įvairiomis temomis, audio formatu.
Ši platforma yra patogi tuo, kad klausytojas gali klausytis audio įrašų važiuodamas automobiliu, keliaudamas viešajam transporte arba tiesiog klajojant gatvėmis ir tarytum dalyvauti pokalbyje su manimi.
Turinys Contribee yra skirtas artimesnei publikai, kuri vertina mano indėlį FB platformoje ir kuri mėgsta mano kuriamus įrašus šioje platformoje.
Šis formatas suteikia žmonėms galimybę tapti mano rėmėjais ir prisideda prie mano vizijų įgyvendinimo.

Dalinuosi įžvalgomis apie liūdesį, priklausomybes ir tuo, kas man padeda išlikti laisvu nuo svaigalų jau 18 metų.

Mano profilį Contribee rasi čia, paspaudės ant nuorodos.

Scroll to Top