Kęstutis KaupasGyva patirtis - visada stipresnė už teoriją

   Kai mūsų gyvenimą ima pančioti priklausomybių saitai, labai svarbu ieškoti pagalbos, nes laisvįs atgavimo periodas priklauso nuo priklausomybės praktikavimo laiko. 

Kuo ilgesnis laikas praleistas priklausomybėje, tuo elgesio paternas stipriau integruojasi kasdienybės struktūroje ir tuo sudėtingiau jį pakeisti.

Tačiau, gera žinia tame, jog viskas yra įmanoma, kai yra tinkamas nusiteikimas, stiprus noras atgauti laisvę ir žinios, ką ir kaip daryti, kad pokyčiai atsirastu.

1999 metais patekau į heroino vartojimo pinkles ir metus pragyvenau savotiškoje komoje. Po metų vartojimo, tam tikrų aplinkybių dėka, atsirado noras ir nusiteikimas pakeisti savo gyvenimo kryptį ir sugebėjau išsivaduoti nuo šios priklausomybės.

Nuo 2006, esu laisvas ir nuo tabako, bei alkoholio.

Ir nors su priklausomybėmis dirbantys kiti specialistai teigia, jog tokie pokyčiai yra neįmanomi, esu gyvas įrodymas, jog viskas yra įmanoma, kai yra noras.

Žinodamas, koks sudėtingas ir nelengvas procesas yra laisvės atgavimas, dalinuosi principais ir metodais, kurie man padėjo ne tik atsikratyti priklausomybių, bet ir negrįžti atgal į jas.

Pagrindinė sąlyga – asmens noras išsilaisvinti iš priklausomybės, tad be jo, sveikimas neįmanomas.

Dažnai sulaukiu skambučių ir el. laiškų ir draugų ir giminaičių, norinčių padėti savo artimiesiems ir visada atsakau tą patį, jog skambinti man turėtų priklausomybę turintys jų artimieji, o ne tie, kurie dėl jų pergyvena. Suprantu, jog tai skamba liūdnai, tačiau sveikimui, kad ir nuo kokios priklausomybės tai būtų, svaigalai ar azartiniai lošimai, gyvenimo būdas ar motyvacijos stoka, noras pakeisti savo gyvenimą yra privalomas.

Jei jauti, jog galiu būti naudingas, galime sutarti konsultacijos laiką.

Online pokalbio kaina arba susitikimo gyvai  kaina – 150 eurų (susitikimas vyksta Vilniuje).

 

Apmokėjimas: 

VŠĮ Debesų Pieva

Įmonės kodas: 304950832

Sąskaita: LT243500010008881697 

Pavedimas: Parama Sielos Maisto projektui.


Jei turite sunkumų su finansais, konsultaciją galite gauti nemokamai, jei skirsite vieną dieną savanorystei, jūsų pasirinktoje srityje (Niekeno vaikai, senelių namai, gyvūnų prieglauda).

Gyvas pokalbis nuo online skiriasi tuo, jog jo metu, gyvai matydamas asmenį, galiu skaityti ir jo kūno kalbą, o tai yra papildoma informacija, kuri man padeda suprasti situaciją ir atitinkamai vystyti konsultacijos eigą.

Registruotis konsultacijai - info@kestutiskaupas.lt

Scroll to Top