Garso sesijos - Vidinės Kelionės

 

   Vidinės Kelionės – tai medatyvus garso performansas, egzotinių garsų koncertas.

Meditacija yra pats nuostabiausias instrumentas, padedantis atrasti vidinę tylą, kurios dėka, atrandame savo nerimų priežastis ir įgyjame galimybę su jomis padirbėti, kad sumažinti turimą kasdieninį stresą ir išmokti jį valdyti, kad įsileisti į gyvenimą ramybę, bei gebėjimą rasti džiaugsmo net sudėtingose situacijose, kurių šiais laikais apstu.

Kviečiu Jus į paslaptingą kelionę, po vidinį Pasaulį.
Į kelionę, kurios sparnus atstos nuostabūs garsai, sklindantys iš mistinių instrumentų, tokių kaip Tibeto dubenys, Gongai, Šamano būgnas, Didgeridoo ir kitų. Lyg kosminių garsų virėjai, gaminsime gurmanišką garso puotą, kur kiekvienas garsas, lyg egzotinis prieskonis, keis pojūčius ir savijautą.

 

Garso sesijos, tai lyg vartai į kitą išmatavimą, kuris nepastebimai egzistuoja šalia mūsų, nors vaikystėje mes ten praleisdavome didžiąją laiko dalį. Tai erdvė, kurioje tiesiog gera būti. Erdvė, kurioje jautiesi grįžęs namo, po ilgos kelionės. Tai laikas pabūti su savimi, dėl savęs. Įsiklausyti į savo vidinį balsą, pakeliauti po savo sielos slėnius.
Garso sesijas yra meditacinė praktiką, kurios tikslas – nuraminti protą, sustabdyti vidinį monologą, kuris be perstojo traškėdamas sukelia mums stresą, kuris yra pagrindinė daugumos dvasinių, o ko pasekoje ir fizinių negalavimų priežastis.
Tai laikas pabūti su savimi, dėl savęs. Įsiklausyti į savo vidinį balsą, pakeliauti po savo sielos slėnius.

Jei jautiesi pasimetęs pilkoje kasdienybėje, jei jautiesi lyg gyvenimo laikas slystu tarp pirštų kaip smėlis – vadinasi Tau pats tas laikas, užklysti į Debesų Pievą, kurioje visada šviečia Saulė, kurioje visada pilna veiksmo, naujų idėjų ir atradimų. 

Dėl išsamesnės informacijos, žiūrėkite video.

Garso sesijos vyksta Vilniuje – privačioje studijoje Antakalnyje.

Dėl sesijų vedimo Jūsų pageidaujamoje erdvėje, kitame mieste – SUSISIEKITE el. paštu arba telefonu.

Norite gauti informaciją apie Vidines Kelionių ir kitų renginių datas? Registruokitės NAUJIENLAIŠKIUI.